English

خبر شماره ۱۰۴۷

خبر شماره ۱۰۴۷

دومین مدرسه زمستانی اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی برگزار گردید

مشاهده: ۷۲۹     انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱

دومین مدرسه زمستانی اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی ویژه اعضای کمیته های تحقیقات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج) از تاریخ 27 الی 30 بهمن ماه 97 در مجتمع فرهنگی- آموزشی دشت بهشت کرج برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه، آقای دکتر باقری به عنوان دبیر این رویداد ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان و تشکر از معاونت تحقیقات و ‌فناوری وزارت بهداشت و دبیر کمیته ملی اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی کشور جناب آقای دکتر شمسی گوشکی، به بیان اهمیت آشنایی دانشجویان و محققین جوان با اصول اخلاقی در پژوهش اشاره کردند و جزئیات برنامه های این مدرسه را تشریح کردند. همچنین جناب آقای دکتر غلامحسین علیشیری معاون تحقیقات و‌ فناوری دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج) به بیان وضعیت علمی کشور و مطالبه جدی از محققین حوزه سلامت، در خصوص الزام به رعایت اصول اخلاقی پرداختند.

در این برنامه که با شرکت 51 نفر از دانشجویان معرفی شده از سوی 45 دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار گردید، مباحث مرتبط با حوزه اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی در 4 روز متوالی و توسط اساتید مربوطه تدریس شد. در پایان به شرکت کنندگانی که آزمون نهایی را با موفقیت پشت سر گذاشتند گواهی شرکت در دوره اعطا گردید.

 

تماس با ما

تلفن: ۸۱۴۵۵۶۱۸-۰۲۱
ایمیل: ethics@behdasht.gov.ir
گذاشتن پیغام: فرم

تهران- شهرک قدس (غرب)- بین فلامک جنوبی و زرافشان، خیابان سیمای ایران- ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، بلوک A، طبقه سیزدهم

آمار وب سایت

توجه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق کمیته ملی اخلاق معاونت تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است. ارجاع به طرح‌های پژوهشی و پایان‌ها باید قالب استاندارد علمی انجام شود.