English

خبر شماره ۱۰۵۶

خبر شماره ۱۰۵۶

آیین نامه اجرایی قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثارعلمی تصویب شد.

مشاهده: ۶۳۰     انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲۴

آیین نامه اجرایی تبصره (10) ماده واحده قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی، مصوب مجلس شورای اسلامی به شماره 49185/101 مورخ 1396/6/14 در جلسه 1398/5/23 هیات وزیران به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری وزارت دادگستری به تصویب رسید.

راهنماها و دستورالعمل های لازم جهت اجرایی کردن این قانون به زودی توسط دبیرخانه کارگروه وزارتی اخلاق در پژوهش با توجه به الزامات قانونی جدید بازنگری و جهت اقدام برای تمامی دانشگاه ها و مراکز ذیربط ارسال خواهد گردید.

بدیهی است تا زمان ابلاغ دستورالعمل جدید، کلیه موارد و اقدامات کمیته های اخلاق در پژوهش طبق روال قبلی و منطبق بر دستورالعمل های پیشین انجام خواهد شد.


تماس با ما

تلفن: ۸۱۴۵۵۶۱۸-۰۲۱
ایمیل: ethics@behdasht.gov.ir
گذاشتن پیغام: فرم

تهران- شهرک قدس (غرب)- بین فلامک جنوبی و زرافشان، خیابان سیمای ایران- ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، بلوک A، طبقه سیزدهم

آمار وب سایت

توجه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق کمیته ملی اخلاق معاونت تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است. ارجاع به طرح‌های پژوهشی و پایان‌ها باید قالب استاندارد علمی انجام شود.